Menu
Your Cart

GumrukExpress Blog RSS Yayını

09 Ara Premium Elektronik Sigara Likiti Nedir ?
admin 0 109
Premium likiti nasıl tanımlarsınız sorusuna bizim verebileceğimiz en iyi yanıt iki aşamadan oluşur. Birincisi kaliteli yarı mamüllerin bir araya gelerek kaliteli bir mamül oluşturmasıdır. Bu aşama premium likiti oluşturan yarı mamüllerin en kalitesinin seçilmesinden başlayarak, kutulanmasındaki kaliteye kadar uzun bir süreci kapsar. İkinci aşama is..
09 Ara POD Sistemi Nedir?
admin 0 94
Hepimiz biliyoruz ki, vaping sigarayı bırakmak için zevkli bir yaklaşımdı ve sayısız sigara içen kişi sigaradan kurtılmak için elektronik sigaraya yöneldi. Bununla birlikte, birçok “uzun vadeli” bırakıcı, kaçınılmaz olarak sigaraya geri dönebilecek iki temel engelle karşılaşmaktadır: kolay taşınabilir çok ucuz kalem tipli elektronik sigaraların ver..
09 Ara Coil Buhar ve Aroma Performansları
admin 0 88
Elektronik sigara modellerinde kullanılan coiller farklı olabiliyor, bir çok markanın orijinal paket  içerisinde genel olarak 2 farklı coil bulunabilir bu coiller ile kullanıcıya coil seçiminde farkları başlangıçta kullanıcıya sunulmaktadır. Bu yazımızda coillerin ohm değerleri ve performanslarından bahsedeceğiz. Coil farklı isimler ile de bilinir ..
09 Ara Coil Sarmak İçin Nelere İhtiyacımız Var?
admin 0 106
1. Coil Sarmak İçin Nelere İhtiyacımız Var?Ohm okuyucu Seçtiğiniz RDASarım için Tel : Kanthal veya Nikrl (Bu sarımda 28ga Kanthal kullanıyoruz)Küçük mavi 2mm tornavida (çoğu RDA'larda bulunur dahil) veya 2mm matkap ucu / 14gaRDA'nızın vidalarına uyan ek küçük tornavida veya allen anahtarı.Küçük bütan veya propan meşale.Cımbızlar (tercihen seramik u..
09 Ara VG - PG Nedir ?
admin 0 73
Elektronik Sigara Likitleri genel olarak 4 bileşenden oluşur. PG ve VG baz, nikotin, su ve tatlandırıcısıdır.VG Vegetable Glycerin (Bitkisel Gliserin) yoğundur ve tatlıdır. Bol buhar oluşturmasını sağlayan sıvıdır. Likitin içindeki VG oranı arttıkça buhar ve tat oranı artacaktır.PG Propylene Glycol (Propilen Glikol) Tadı olmayan ince bir sıvıdır. P..
09 Ara Elektronik Sigara Nedir Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır
admin 0 94
E-Sigara HakkındaEn temel seviyelerinde elektronik sigaralar, alternatif bir nikotin dağıtım sistemidir. CDC'ye göre (ABD Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezleri) sigara tütünü ABD'deki her beş ölümden birinden sorumludur. Durumun talihsiz ironisi, sigarayla ilişkili hastalıklara neden olan bileşenlerin bir sigarada önemli bir bileşen olmamasıdır. S..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)