Menu
Your Cart

Atomizerler

Atomizer elektronik sigaraların rezidans kısımlarında likitin buhar haline gelmesini sağlayan malzemedir. Çoğu zaman buhar ve aroma tadını atomizer seçimi ile en kaliteli hale getirebilirsiniz. Her marka elektronik sigara yedek parçaları en uygun fiyatlarla iyibuhar satış sitesinde yer almaktadır. Yedek parça satışı da yapan sitemizde her ürün piyasaya göre en uygun fiyat avantajı ile size sunulmaktadır.

Marka: ADVKEN MARKA Model: Atomizer
Advken MANTA RTA AtomizerAdvken Manta RTA, 3ml kapasiteli ve yedek camı  ile 4,5 ml kapasiteli, 24mm Çapı yeniden inşa edilebilen bir tank atomizeridir. Manta, uygun üst dolum sistemi tasarımı, altın kaplama bağlantı noktaları  ve alt ayarlanabilir hava akımı ile donatılmıştır. Likit için ..
210,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Model: Atomizer
GeekVape AMMIT Dual Coil Version RTA Atomizer GeekVape AMMIT Dual Coil Version, çift Coil opsiyonunu desteklemek için yeni 20mm yapı katıyla ve daha kolay inşa edilebilecek şekilde yükseltilmiş halidir. AMMIT Dual Coil Version RTA, alt ve yan akışları birleştiren yenilikçi dört yollu hava akışı..
210,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Model: Atomizer
Özelliklerklasik görünümYukarıdan aşağıya hava akış sistemine sahip sızdırmaz tasarımRakipsiz lezzet üreten bobinlerde doğrudan yönlendirmeMükemmel kısıtlama için hava akımı ayar seçenekleriProfesyonel MTL damla ucu 510 r ve çeşitli tercihler için iki farklı çapla birlikte gelir.Yukarıdan aşağıya do..
210,00TL
GeekVape Blitzen RTA Atomizer GeekVape Blitzen RTA Atomizer
YENİ ÜRÜN
Marka: GEEK VAPE MARKA Model: Atomizer
GeekVape Blitzen RTA, Postless güverte tasarımına sahip olan GeekVape markasının yeni atomizer modeli Blitzen RTA 2ml ek aparatları ile 5ml likit kapasitesine sahip 24mm çapında ek bağlantı uç noktaları altın kaplama dış gövdesi paslanmaz çelik ve uzun ömürlü ısıya dayanıklı samdan oluşmaktadır.Geli..
240,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Model: Atomizer
GeekVape Zeus Çift Bobinli RTA, sızdırmaz bir teknolojiye ve tek bir bobin veya çift bobinli yapı güvertesi özelliklerine sahip olan inanılmaz Zeus 26mm Sızdırmaz RTA'ya geçiştir. Inşaat güverte dört 3mm terminali ve 5mm x 4 mm genişleme yuvaları ile bir postless tasarım özellikleri. Zeus'un içinde ..
220,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Model: Atomizer
Geekvape Zeus X RTA, orijinal Zeus RTA ve Zeus Dual RTA'nın yükseltilmiş çift bobinli versiyonudur. 25mm çapında ve yenilikçi sızdırmaz üst hava akış sistemi, harika bir lezzet sağlamak için üstten alta doğru hava akışı aktarma özelliğine sahiptir. Paslanmaz çelikten yapılmış olan Zeus X RTA, dayanı..
220,00TL
Marka: OBS MARKA Model: Atomizer
OBS Engine RTA Atomizer ÖzellikleriBoyutlar: 2-3/16″ x 1″ (Including Drip Tip and Threads)Çap: 25mm510 Tipi giriş5.2ml Likit kapasitesiIsıyı izole edebilen taban sistemiSıvı kaçmasını optimize eden yapı.Çift hava delikli gövde17mm geniş hava delikleriYüksek hava ayarı yapılabilen akış ayarıYeni ve g..
180,00TL
Marka: SMOK MARKA Model: Atomizer
SMOK TFV12, 6.0ml e-Sıvı kapasitesine sahip güzel bir paslanmaz çelik konstrüksiyon tasarımına sahiptir. TFV12, dayanıklı üç boyutlu desen tasarımına sahip yüksek sıcaklığa dayanıklı bir cam kullanır. Ayrıca, karışıklıkları en aza indirgemek için büyük bir yeniden doldurma yuvasına sahip yeni bir dö..
190,00TL
Smok TFV8 Big Baby Tank 5ml Atomizer 5ml Smok TFV8 Big Baby Tank 5ml Atomizer 5ml
YENİ ÜRÜN
Marka: SMOK MARKA Model: Atomizer
Smok markasının büyük hacimli tankı TFV8 Big Baby Tank, sürekli likit doldurmaktan sıkılan kullanıcılar için geliştirildi. Hem hazır coil hem de sarılabilir sistemle çalışabilen bu elektronik sigara tank modeli gerçekten çok kullanışlı.Smok TFV8 Big Baby Tank Kutu İçeriği1 Adet Smok TFV8 B..
230,00TL
Steel Vape Compass RDA Atomizer
YENİ ÜRÜN
Marka: STEEL VAPE MARKA Model: Atomizer
ÖzelliklerÜrün adı: pusula RDAModel: RDAÇap: 25mmMalzeme: paslanmaz çelikKapak malzemesi: alüminyum malzemeRenk: mavi, siyah, yeşil, kırmızı ÖzelliklerPaslanmaz çelik alt, güverte eloksal bitmiş5.5mm derin suyu iyiPeek izolatörBasit ama sofistikePEI ve SS damla ipuçlarıAltın kaplama pirinç 510 ..
200,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)