Menu
Your Cart

Premium Likit

Premium Likit

Likit çeşitleri arasında yer alan Premium likit için satış yapılıyor. Hem çok sayıda koku çeşidi olan hem de beğenilen bir likittir.

Likitler, elektronik sigaralarda tütün gibi kullanılır. Mevcut içerik ise tütün zararlarından korunmanızı sağlar. Premiumlikit çeşitleri arasından siz de seçiminizi yapabilir, temin ederek sigara kullanımının daha az zararlı şekilde olmasını sağlayabilirsiniz. Genel olarak kullanım şekli, sigaradan aldığınız haz ve alışkanlık durumları elektronik sigara ile de karşılanabilir.

Premium Likit Almak

Likit çeşitlerini temin etmeniz için hizmet veriliyor. Hem güvenli hem de sorunsuz şekilde satın alma imkanınızın olduğu bu likit çeşitleri için sipariş verebilirsiniz. Anında işlemlerin tamamlanması sağlanıyor ve en kısa süre içinde temin etmeniz gerçekleşiyor. Güvenli şekilde sunulan hizmet kapsamında, direkt olarak likit temin edebilirsiniz.

Online sipariş;

Seçiminizin olmasından sonra siparişin online gerçekleşmesi mümkün. En kısa süre içinde likit çeşitleri arasından belirlemiş olduğunuz likidi kolayca satın alabilirsiniz. Sipariş aşamasında ve sonrasında güvenlik koşulları oluşturulduğundan, sorun yaşamadan satın alma işleminin gerçekleşmesi de sağlanıyor olacak. Değerlendirip, bu alanda sunulan bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Premium Likit Fiyatları

Merak edilen bir diğer husus ise Premium likit fiyatlarının ne olduğudur? Son derece uygun şeklide sunulan fiyatlar sayesinde, avantaj elde edeceğiniz gibi satın alma işleminin gerçekleşmesi de sağlanıyor olacak. Değerlendirin ve bu alanda sunulan likit çeşitlerinin indirim ve kampanyalarından da faydalanıp satın alın. Fiyatlara bakıldığında piyasaya göre uygun olmasının yanı sıra, normal sigara tüketimi için harcanana ödemenin de altında fiyatlar olduğu sonucu çıkacaktır. Premium likit fiyatları için site üzerinden detaylı ve net bilgi alabilir, bu hususta siparişinizi vererek anında satın alabilirsiniz. Anında hizmet almanız sağlanıyor olacak. 

Marka: DİNNER LADY MARKA Model: Dinner Lady
Sıcak İngiliz böğürtlenlerinin klasik bir lezzetidir ve gevrek, pudra haline gelmiştir. 60ml kapasiteli cam şişe ve çocuk emniyet kapağı.VG / PG: 70/300mg / 3mg / 6mg Amerikanın ödüllü likiti Türkiye'de en uygun fiyata premiumlikit.net farkıyla...
95,00TL
Dinner Lady Cola Shades 60ML Premium Likit
YENİ ÜRÜN ÖN SİPARİŞ
Marka: DİNNER LADY MARKA Model: Dinner Lady
Cola Shades, Dinner Lady'nin Summer Holidays likit yelpazesinin bir parçasıdır , buzlu bir kola ve limon aroması karışımına sahiptir. 60ml kapasiteli cam şişe ve çocuk emniyet kapağı.Amerikanın ödüllü likiti Türkiye'de en uygun fiyata premiumlikit.net farkıyla...
95,00TL
Dinner Lady Guava Sunrise 60ML Premium Likit
ÖN SİPARİŞ
Marka: DİNNER LADY MARKA Model: Dinner Lady
Guava Sunrise likit, zengin bir bitime sahip tropikal bir meyve tarlasıdır. İlk soluğunuzdan, olgun bir dokuya sahip olan bir guava aroması, tart kenarı olan sulu bir ananasla karıştırılır. Bu meyveli likite  pürüzsüz bir tabaka katmak için bir krema eklenmiştir.60ml kapasiteli cam şişe ve çocu..
95,00TL
Marka: DİNNER LADY MARKA Model: Dinner Lady
Dinner Lady'nin limon tartı, iştahınızı ıslatacak olan ince hamur işi kabuğunda saklanan keskin, lezzetli limon kıvırcıklığına benziyor. 60ml kapasiteli cam şişe ve çocuk emniyet kapağı.İçerikLimon, meringue, pastaVG / PG: 70/300mg / 3mg / 6mg Amerikanın ödüllü likiti Türkiye'de en uygun f..
95,00TL
Marka: FİVE FAWNS MARKA Model: FiveFawns
Hafif bir trüf kremi ve kafeini alınmış orta şekerli cappuccino, mocha tozlu siyah ceviz karışım..
145,00TL
Marka: FİVE FAWNS MARKA Model: FiveFawns
Hindistan cevizi, badem, vanilya ile vurgulanan, karamelize kahverengi şekerle kaplanmış ve bu mükemmel tad ortaya çıkmıştır..
145,00TL
Marka: FİVE FAWNS MARKA Model: FiveFawns
Yılda bir kez üretilen , demlemesi meşe fıçılarda özel bir teknikle yapılan limited versiyon ..Hindistan cevizi, badem, vanilya ile vurgulanan, karamelize kahverengi şekerle kaplanmış ve bu mükemmel tad ortaya çıkmıştır..
145,00TL
Marka: FİVE FAWNS MARKA Model: FiveFawns
Tatlı ve olgun elmalı turta, üzerinde karamel tabakası ve son olarak meşhur Fransız Vanilya dondurma..
145,00TL
Marka: FİVE FAWNS MARKA Model: FiveFawns
Zengin fıstık ezmesi ve muz kremasının dengeli tadı karamel ile işlenmiş..
145,00TL
Marka: FRYD MARKA Model: Fryd E Juice
İçi krema ve eritilmiş çikolatayla doldurulmuş çıtır, kızartılmış kurabiyeler.Tam bir aroma festivali. İçtiğinizde, bu lezzetin başka gezegenden olduğunu anlayacaksınız.70% VG30% PGMade in USA..
95,00TL
Marka: FRYD MARKA Model: Fryd E Juice
Vanilyalı krema dolgulu sade kek, hafif kızartılarak mükemmel lezzete ulaştırıldı. Üstüne pudra şekeri dökmeyi de unutmadık.70% VG30% PGMade in USA..
95,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 56 (5 Sayfa)